Örümcek!

Ağlarını ördü zaman, kıskaçları içerisine aldı. Her zamanki gibi en doğrusunu bilen yargılar kraliçesi.

Evvel yıllar öncesinde o kadar hür ve özgürdüm. Artık değilim. Artık diğerlerinin doğruları beni kanının içinde hapis etmekte. Tutsağım başka düşüncelerin içinde. öyle insanlara ayak uydurmuş devam ediyorum. İsyanım kendime. Örümcek ağlarından kurtulamıyorum. Ve bu ne kadara değin devam edecek. Hikâyemi kendi seçimlerimin belirlemesini istiyorum. Hayatımın gidişatına yön vermek istiyorum. Onların dediği gibi şekillenmesinden bıktım. Onların olaylara yön veriş şekli hep felaket tellallığı. Bunu seçersen bak böyle olur. Ne biliyorsun ki? Her şeyi gören göz müsün(?)

Yakınmamın sebebi özgürlüğümü çalmaları. Şikâyet etmemin sebebi kararlarıma saygı duyulmaması. Ben bir bireyim. Özgürlüğümün tutsaklığı yaşıyorum. Yanlışlarım ve doğrularım onlar beni birer birey yaptı. Kurtar bu kargaşadan, kaygıdan.  Zincirlerini kır ve daha gür bir sesle bağır; gittiğim yol benim seçimlerim benim ve sonuçlarım da özgürlüğüm.

Uzak dur! Deli işlerimle beni bir başıma sessizliğimle bırak. Narsis kişiliğinin beni daha fazla çürütmesine izin vermeyeceğim. Kurtuluyorum şu satırlarda senden aslında. Kutluyorum yaşam sevincimi ve yarın gündoğumu içsel kargaşadan uzak bir zaferle kutlayacağım.

                                ‘ÖZGÜRLÜK’ yudumluyorum çayı zamanıma ..!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: